تور دبی

هتل جمیرا کریک ساید

هتل 5 ستاره جمیرا کریک ساید دبی در فاصله 5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی بنا شده است. هتل جمیرا کریک ساید دبی در مجموع از 292 اتاق تشکیل شده است. هتل جمیرا کریک ساید دبی به وسایل نقلیه عمومی دسترسی آسانی دارد. فاصله هتل جمیرا کریک ساید دبی با سیتی سنتر دیره و فستیوال سیتی سنتر بسیار کم است.

مرکز بین المللی مالی و سرمایه گذاری دبی در فاصله 18 دقیقه ای از هتل جمیرا کریک ساید دبی قرار گرفته است. همچنین مرکز خرید دبی مال و برج الخلیفه 15 دقیقه با هتل جمیرا کریک ساید دبی فاصله دارد. داشتن یک فضای لوکس همراه با انواع امکانات تفریحی از خصوصیات ویژه هتل جمیرا کریک ساید دبی می باشد.

هتل جمیرا کریک ساید دبی یکی از هتل های لوکس گروه جمیرا است که در کنار خور دبی واقع شده است. هتل جمیرا کریک ساید دبی پنج ستاره که در مجاورت برخی از مشهورترین جاذبه ها و مراکز خرید معروف دبی قرار دارد، از امکانات متنوعی برخوردار است که از آن جمله می توان به دو استخر روباز، استخر کودکان، پنج رستوران در سطح کلاس جهانی، سالن ورزش و خدمات اسپا اشاره کرد.

هتل جمیرا کریک ساید دبی با تسهیلات مدرن، از جمله 2 استخر در فضای باز، 5 رستوران با طیف وسیعی از غذاهای بین المللی، یک باشگاه ورزشی و آبگرم افتخار پذیرایی از مهمانان و مسافران تور دبی را دارد. اینترنت بیسیم رایگان در تمام نقاط هتل جمیرا کریک ساید دبی موجود است و یک شاتل افتخاری به مراکز اصلی خرید و جاذبه های گردشگری دبی را دارد.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی

تور دبی | رزرو تور دبی | تور ارزان دبی | تور لحظه آخری دبی