تور دبی

هتل سان اند اسکای

هتل سان اند اسکای دبی به علت نزدیکی به بازار و ایستگاه مترو قرار دارد. هتل سان اند اسکای دبی در مرکز دیره قرار دارد. اتاق های هتل سان اند اسکای دبی بسیار تمییز و شیک و مدرن هستند که باعث شده است گردشگران و مسافران تور دبی که به این هتل می روند راضی باشند. یکی از خصوصیات خوب هتل سان اند اسکای دبی اتاق های بزرگ هتل می باشد که مسافران را راضی نگه می دارد.

هتل سان اند اسکای

هتل سان اند اسکای دبی در صد متری ایستگاه متروی الریگا قرار دارد ، هتل سان اند اسکای دبی دارای استخر روباز در روی بام هتل می باشد. فرودگاه بین المللی دبی در فاصله 4.5 کیلومتری هتل قرار دارد. هتل سان اند اسکای دبی آمادگی ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت به مهمانان را دارا می باشد.امکانات رفاهی هتل سان اند اسکای دبی شامل استخر سرباز (تمام فصول) ، ایوان مخصوص حمام آفتاب ، سونا می باشد.هتل سان اند اسکای دبی داراي 101 اتاق مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا در هنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند.

هتل سان اند اسکای دبی سرویس انتقال میهمانان به ساحل را هم دارد و تا فرودگاه ۴ کیلومتر فاصله دارد. میهمانان هتل سان اند اسکای دبی می توانند از استخر و سالن بدنسازی و رستوران های هتل سان اند اسکای دبی که انواع غذاهای هندی و بین المللی درآن ها سرو می شود، استفاده کنند.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی