تور دبی

پارک الممزر

این پارک خوش‌ منظره با ده‌ ها هکتار وسعت، یکی از گوهرهای پنهان و محبوب‌ترین دیدنی‌های تور دبی است. الممزر در امتداد دماغه‌ کوچکی در دهانه‌ خور الممزر قرار گرفته و در خلیج کوچکی درست در مقابل شارجه است.

ساحل‌های شنی سفیدرنگ و دوست‌ داشتنی، استخر شنا و باربیکیو به همراه فضاهای باز مخصوص بچه‌ها و زمین‌های بازی، کلبه‌های ییلاقی، دکه‌های اغذیه‌ فروشی، آمفی‌ تئاتر، زمین چمن برای پیک‌ نیک و ساحل سرپوشیده فراهم شده است. بیشتر فضای پارک را چمن و درخت‌های نخل و نارگیل پوشانده و جای خوبی برای گذراندن چند ساعت در کنار خانواده و بازی با بچه‌ها در کنار ساحل و فضای وسیع پارک است.

این پارک مساحتی در حدود ۱۰۶ هکتار دارد و شامل سایت های کباب پزی، کلبه های خصوصی برای اجاره، استخر شنا، بوفه های مواد غذایی، ساحل محافظت شده و تالاب های امن، یک قطار تزئینی برای سرگرمی کودکان، اجرای موسیقی در طول روز در تمام فضای پارک و مناطق چمن کاری شده ی بسیار زیبایی است.

این پارک در ۵ کیلومتری بندر حمریا در دبی قرار گرفته است و درواقع یکی از پارک های ساحلی وسیع است . ویژگی دیگر، محل واقع شدن پارک روی ساحل ماسه های طلایی و همچنین داشتن مناطق تفرجگاهی نفیس در مجموعه پارک است.

این پارک دارای یک استخر شنای بسیار بزرگ است که به ۳ استخر برای کودکان و بزرگسالان تقسیم شده است. این استخرها به امکاناتی از جمله صندلی ها، آفتاب گیرها، رختکن ها، دوش و بوفه ها مجهزند و علاوه بر آن نجات غریق ها هم دائماً در ساحل حضور دارند.

این پارک دارای خدمات VIP که شامل خانه های ییلاقی مدرن دارای تهویه مطبوع، جایگاه پخت و پز کباب و دوش گرفتن هستند ، می باشد. می توان ۱۵ خانه ییلاقی که برای اجاره در ساحل شماره ۴ واقع شده را از مسئول پارک اجاره کرد.

در اطراف پارک انواع وسائل بازی برای کودکان تعبیه شده است. در آنجا  کالسکه های مدرن و وسایل صخره نوردی و پرش از ارتفاع در دسترس هستند. علاوه بر این یک منطقه آموزشی ورزشی برای بزرگسالان هم در آن تعبیه شده است که درخت های نخل نزدیک به خانه های ییلاقی آنرا احاطه کرده اند.

 

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی