تور دبی

دلفین بی

دلفین بی دبی که در آتلانتیس پالم واقع شده، بزرگترین مرکز نگهداری و نمایش دلفین در دنیا و یکی از محبوب‌ترین دیدنی‌های تور دبی است. در این مجموعه هر جور تفریحی برای هر سنی که فکرش را بکنید، امکان‌پذیر است. می‌توانید در آب‌های کم‌عمق بروید، کنار دلفین‌ها بایستید، بغلشان کنید، کنارشان شنا و غواصی کنید و یک عکس یادگاری بگیرید.

دلفین‌ها حیوانات مهربانی هستند و همراه مربی می‌توانید حسابی کنارشان خوش بگذرانید. تمام پکیج‌های بلیط، شامل دسترسی به پارک آبی آکواونچر هم هستند. در هر بار ورود افراد به آب، تنها ده نفر اجازه ی ورود دارند و می توانند با دلفین ها بازی کنند.

اگر شما هم یکی از علاقه مندان به بودن در کنار دلفین ها و بازی با این موجودات باهوش و مهربان هستید، بازدید از مرکز دلفین بی یکی از بزرگترین مراکز نگهداری و نمایش دلفین واقع در آتلانتیس پالم را به شما در تور دبی پیشنهاد می کنیم.

از جمله قوانین این مرکز برای ورود به آب، پوشیدن لباس شنا است که خود مرکز هم لباس شنا در اختیار افراد قرار میدهد، همراهی مسافران تور دبی بالای هجده سال با افراد زیر دوازده سال برای حفظ امنیت، ممنوعیت ورود وسایلی مانند جواهرات، اشیا قیمتی، ساعت، لوازم جانبی مو مانند گیره و … ، کلاه، عینک آفتابی و … ، همچنین ممنوعیت پوشیدن لباس شخصی مرطوب برای جلوگیری از به خطر افتادن ایمنی دلفین ها است.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی

تور دبی | رزرو تور دبی | تور ارزان دبی | تور لحظه آخری دبی